Ambulans bakılırsavlisi müdahale ettiği kızını tanıyamadı: Meskene gelince acı haberi aldı

pandomim

New member
Ambulans nazaranvlisi, kaza geçiren kızını yaraları niçiniyle tanıyamadı.

Kaza, Kanada’nın Alberta eyaletindeki Calgary kentinin kuzeyindeki Airdrie kasabasında 15 Kasım’da meydana geldi. Kazanın akabinde olay yerine giden ambulans vazifelisi Jayme Erickson, hasar alan araçta sıkışmış iki yaralı gördü.

Hasarlı araçtan çıkarılan 17 yaşındaki genç kıza ambulansın ortasında müdahale eden Erickson, ağır yaralı gencin kendi kızı olduğunu fark edemedi. Toplumsal medya hesabından olayı anlatan Erickson, “Bir ambulans nazaranvlisi olarak en büyük kabusum başıma geldi. Kazazede, ambulans helikopter ile Foothills Tıp Merkezi’ne gdolayıldü. Mesaim bitmiş olduğinde meskenime gittim. çabucak sonrasında kapım çaldı ve hayatım sonsuza dek değişti. Müdahale ettiğim ağır yaralı kazazedenin, benim canım ve kanım olan kızım Montana olduğunu öğrendim” dedi.

“YARALARI O KADAR BERBATTI Kİ ONU TANIYAMADIM”

Anne Erickson, kızının kazadan daha sonra makus bir biçimde yaralandığını ve yaraları niçiniyle kendi kızını tanıyamadığını belirterek, “Yaraları o kadar müthişti ki onu tanıyamadım bile. daha sonrasında kızımı görmek için Foothills Tıp Merkezi gdolayıldüm ve öleceğini öğrendim. Bugün ise küçük kızımla vedalaştım. 17 yıl, gereğince uzun bir vakit değildi. Onunla geçirdiğim 17 yıl için minnettar olmama karşın paramparça oldum. Onun asla mezun olduğunu, evlendiğini goremeyeceğim” tabirlerini kullandı.