Jo Lindner 30 yaşında öldü. Vücut geliştirmeci hakkında 5 gerçek

Ethereum

New member
Jo Lindner: Vücut geliştirme dünyasına girmeden önce bir kulüpte fedai olarak çalıştı.

Yeni Delhi:

Joesthetics olarak da bilinen vücut geliştirmeci Jo Lindner, 30 yaşında öldü. Kız arkadaşı Nicha, Instagram’da ölümünü doğruladı. Jo Lindner’ın ani bir anevrizmadan öldüğünü açıkladı. İçten bir gönderide Nicha, “bu dünyadaki harika ve inanılmaz insanlara” saygılarını sundu ve ayrıca onunla geçirdiği son birkaç anı hatırladı. Notun yanı sıra, Instagram gönderisinde bir dizi sevimli ve komik resim ve Haber da paylaştı.

“Jo, herkes için en iyi yerdir. Dün anevrizmadan öldü. Saat 16:00’da onunla spor salonundaydım… kollarımdaydı… bu çok hızlı ilerliyor… üç gün önce boyun ağrısı olduğunu söyleyip durdu… gerçekten fark etmiyoruz …çok geç olana kadar (sic )”, uzun gönderisinin bir bölümünde yazıyor.

Ayrıca Nicha, gönderide Jo Lindner’ı övdü. Dedi ki: “O noktada fazla yazamadım. İnan bana, bu adam bilebileceğin her şeyden daha fazlası. O çok tatlı, nazik, güçlü ve çalışkan bir adam, sadık ve dürüst akıllı. Ve HERKESE, özellikle BANA inanıyor… daha iyi olabileceğime ve bu dünyada biri olabileceğime inanıyor.

Diğer herkes buna sadece güldüğünde. (aynen)”

Gönderisinin tamamına buradan göz atın:

İşte Jo Lindner hakkında beş gerçek:

• Jo Lindner veya Joesthetics bir Alman vücut geliştirmeciydi. Fitness ipuçları, püf noktaları ve rutinleriyle tanınan bir fitness modeli ve sosyal medya etkileyicisiydi.
  • Vücut geliştirme dünyasına girmeden önce bir kulüpte fedai olarak çalıştı.
  • sahibiydi Uzaylı Karlarıkişisel eğitim uygulaması.
  • Bir YouTube Habersunda Jo, çeşitli eğitmenler tarafından hedef alındıktan sonra steroid kullandığını itiraf etmiş ve kazanımlarının doğal olduğunu iddia ettiği için ona yalancı demişti. Videosunun başlığı “Steroidlerle İlk Nasıl Temasa Geçtim (Gerçek Hikaye)” idi.
  • Jo’nun hayranları, görünüşünü sık sık aktör ve eski vücut geliştirmeci Arnold Schwarzenegger ile karşılaştırdı.