Ronaldo Real Madrid tesislerinde! Al Nassr noktayı koydu

senbilirsin

New member
AJANSSPOR HABER

Premier Lig grubunun yollarını ayırdığı Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’nun yeni kulübü merakla bekleniyor. Futbolcu, yeni kulübüne hazır gitmek için çalışmalarını Real Madrid tesislerinde sürdürüyor.

İspanyol basının Arabistan iddiası

Ronaldo ile ilgili birfazlaca transfer haberi çıkarken bunlardan biri de İspanyol basınında yer alan Al Nassr savıydı. Haberlere göre, Al Nassr, 2.5 yıllık mukavele için reklam hakları ile bir arada Ronaldo’ya 500 milyon Euro önerdi.

Al Nassr Lideri Al Muammar’dan Ronaldo açıklaması

Konuyla ilgili argümanlar devam ederken Suudi Arabistan kulübü Al Nassr Lideri Al Muammar, SSC Sports kanalına verdiği demeçte Ronaldo ile görüşüldüğü savlarını yalanladı.

“Ronaldo’ya en uygununu diliyorum”

Al Muammar, şunları söylemiş oldu: “Cristiano, son vakit içinderda Dünya Kupası ile meşguldü ve kimselerle görüşmesini beklemiyordum. Başka oyuncular hakkında konuşmayacağız, Cristiano’ya her türlü sonucunda en uygununu diliyorum.”

Ronoldo, Real Madrid tesislerinde çalışıyor

Portekiz, Dünya Kupası’ndan elendikten daha sonra Ronaldo, yeni grubuna hazır gitmek için çalışmalarını sürdürüyor. Portekizli dünya yıldızı, formunu korumak için Real Madrid tesislerinde idman yapıyor.

Perez: Real Madrid senin evin!

Cristiano Ronaldo ile Real Madrid Lideri Fiorentino Perez içinde sıcak bir bağlantı bulunuyor. Perez, Portekizli futbolcuya jest yaparak Madrid tesislerini açarken “Burası senin evin” tabirini kullandı.

Portekiz Ulusal Kadrosu’nda birinci 11’deki yerini kaybetti

37 yaşındaki Ronaldo, Dünya Kupası’nın birinci üç maçında birinci 11’de çıktıktan daha sonra son 16 tipinde İsviçre ve çeyrek finalde Fas müsabakalarında yedek kaldı. Oyuna daha sonradan giren Ronaldo, turnuvayı 1 golle tamamladı.

Manchester United ile yolları olaylı biçimde ayırdı

Dünya Kupası başlamadan evvel Piers Morgan’a bir söyleşi veren Ronaldo, United Teknik Yöneticisi Erik cilt Hag’i, eski menajer Ralph Rangnick’i ağır biçimde eleştirmişti. Kulüp idaresi hakkında ağır sözler kullanan Portekizli yıldız, Gary Neville ve Wayne Rooney üzere kendisini eleştiren yorumculara da yüklendi. Manchester United, bu söyleşinin akabinde futbolcununun mukavelesini feshetti.