Victor Nelsson’dan transfer açıklaması

senbilirsin

New member
Katar’da düzenlenen Dünya Kupası niçiniyle Spor Toto Üstün Lig’e verilen ortada hazırlıklarını Antalya’da sürdürürken Danimarkalı oyuncu Victor Nelsson açıklamalar yaptı.

Daha az gol yiyoruz

Victor Nelsson “Biz her maçı kazanmak için oynuyoruz. Öbür kadroların yaptıkları bizi ilgilendirmiyor. Deneyimli bir kadroyuz. Daha az gol yiyoruz bu yüzden de daha az gol atarak maç kazanma bahtımız oluyor.

Torreira epey yardımcı oluyor

Performansım daha fazlaca ekiple ilgili. Marcao’nun gitmesi yahut Abdülkerim’in gelmesi kıymetli değil. Çok yeterli bir ekibimiz var ve arkadaşlarımız bize epey yardımcı oluyor. Bilhassa Torreira defanstaki oyunculara fazlaca yardımcı oluyor.

Dünya Kupası’nda yeterli oynadım

Dünya Kupası’nda kümeden çıkma hedefimiz vardı bunu başaramadık. Fransa’ya karşı bir maça daha çıktım. Yeterli de oynadığımı düşünüyorum. Sonuç olarak kümeden çıkamadığımız için bir hayal kırıklığı var. Danimarka ulusal ekibi olarak istediğimiz yere gelemedik.

Transfer tarafına gücümü vermiyorum

Şu anda odağım Galatasaray. Transfer tarafına o kadar gücümü vermiyorum. Galatasaray ile şampiyonluğu kazanmak istiyorum. Şu anda odaklandığım şey bu.

Icardi olduğu için mutluyuz

Mauro Icardi âlâ bir oyuncu. Gruptaki herkes ve taraftarlar da burada olduğu için memnundur diye düşünüyorum. Kadroda nitekim yetenekli futbolcular var. Mete, Emin bunlardan kimileri. kimi vakit lisan manisi olabiliyor ancak onlarla konuşuyoruz. Gelip bize soruyorlar. Kendilerini geliştirmeye açık oyuncular. Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Fransız oyuncular beni tebrik etti

Fransa maçı daha sonrası birtakım oyuncularla konuşma talihim oldu. Performansımdan dolayı beni tebrik edip dönemin kalan kısmında muvaffakiyetler dilediler. Öteki ekiplerin ne yaptığı bizi fazlaca ilgilendirmiyor. Biz her maça kazanmak için çıkacağız. Buna odaklanmalıyız.” sözlerini kullandı.

13 maçta forma giydi

Geçen dönem Galatasaray’a Kopenhag’dan transfer olan Victor Nelsson sarı kırmızılı ekip ile bu dönem Spor Toto Harika Lig’de 13 maça çıktı. Danimarkalı oyuncu çabucak hemen gol yahut asist sayısına ulaşamadı.