Alanyaspor-Gaziantep FK Maçı daha sonrası Erol Bulut Açıklama Yaptı

senbilirsin

New member
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finali’nde Alanyaspor ile Gaziantep FK karşı karşıya geldi. Şiddetli çabayı konut sahibi takım 2-1 kazandı. Uğraşın akabinde Gaziantep FK Teknik Yöneticisi Erol Bulut, açıklamalarda bulundu.

“Seyirciler açısından hoş maç oldu”

Çabayı pahalandıran Erol Bulut, “Maç seyirciler açısından hoş maç olduğunu düşünüyorum. Maçı kazanacak konumları da bulduk. Durumlar oldu iki taraf ortasında. Alanyaspor’u tebrik ediyorum.” sözlerini kullandı.

Erol Bulut’tan çarpıcı sözler

Bir futbolcu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Erol Bulut, isim vermeyerek, maç sonunda meydana gelen tartışma ve bağırışmalara dikkat çekti.

“Karakteri daha sonradan kazanamazsınız!”

Erol Bulut, “Ama bugün öbür bir olaya değinmek istiyorum. Bir futbolcuyu takım dışı bırakarak ne kadar haklı olduğumuzu gösterdik. Karakteri daha sonradan kazanamazsınız, o her vakit tıpkı kalır. O oyuncunun kim olduğunu daha sonra söylerler size. Ben ismini bile anmak istemiyorum. Bugün karaktersizliğini gösterdi bir defa daha” dedi.

İsmi açıklanmadı

Yayıncı kuruluş muhabirinin kimi kastettiği sorusuna karşın Erol Bulut, hangi futbolcuya bu lafları dediğini açıklamadı. Toplumsal medyadaki argümanlara bakılırsayse, Bulut’un Tayfur Bingöl’ü kastetti. Bulut, Aytemiz Alanyaspor’u çalıştırdığı devirde Tayfur’u bir süre daha sonra oynatmamış ve oyuncu devre içinde Bursaspor’a kiralanmıştı.