Arda Güler’den paylaşım: “Üç yıl evvel bugün…”

senbilirsin

New member
Muhteşem Lig’de oynanan Fenerbahçe – Hatayspor uğraşında sarı-lacivertlilerin 16 yaşındaki futbolcusu ligde Arda Güler birinci sefer 11’de talih bulurken maç boyunca sergilediği performans ile beğeni topladı.

Arda’dan toplumsal medya paylaşımı

Arda Güler bu akşam oynanan Hatayspor maçının akabinde toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Güler “Tam 3 yıl evvel bugün Fenerbahçe’min kapısından içeri girmiştim. Birinci günden beri hayallerini kurduğum forma ile bugün alanda birinci kere 11’de alana çıkmak büyük bir gurur benim için. Hayallerim için hayli çalışmaya, çaba etmeye devam edeceğim”

Arda Güler “Sen mi vuracaksın abi?”

Arda Güler birinci kere Fenerbahçe formasıyla 11’de başlarken genç futbolcu birinci yarıda kazanılan bir özgür vuruşu kullanmak istedi. Lakin topun başına Serdar Dursun geçti. O sıralar Arda Güler’e çeken kameralar “Sen mi vuracaksın abi?” kelamlarını genç futbolcudan duydu. Vuruşu gerçekleştiren Serdar Dursun ise topu kaleci Münir’e nişanladı.

Arda Güler'den Serdar Dursun'a…

🗣
Arda Güler: "Sen mi vuracaksın abi?"pic.twitter.com/5VGPIGtlFB

— Ajansspor (@ajansspor) February 20, 2022

Serdar Dursun’dan cevap geldi

Arda Güler ile ilgili sorulan soruyu yanıtlayan Serdar Dursun, “Arda ve Çağtay, harika oynadılar. ‘Sakin olun, size yardım edeceğiz’ diye onlarla epey konuştuk. İnşallah üstüne koyacaklar. Alanda ağabeylik diye bir şey yoktur. Frikikte sağ ayak daha uygundu, ondan vurdum. Penaltıda da birinci ben yazılmıştım, o sebeple” dedi.