CANLI| Ankaraspor – 24 Erzincanspor Maçını Ücretsiz İzle (HD Şifresiz)

senbilirsin

New member
AJANSSPOR HABER

TFF 2. Lig’de 19. hafta heyecanı başladı. Günün açılış müsabakasında Ankaraspor, kendi alanında 24 Erzincanspor’u konuk edecek. Güçlü müsabakanın maç linki ve hangi kanalda olduğu merak konusu olmaya başlandı. Ankaraspor ve 24 Erzincanspor içinde oynanacak maç hakkında tüm ayrıntılar haberimizde yer alırken maçın canlı yayın linki ve kanalı hakkında da ayrıntılara ulaşabilirsiniz. İşte ayrıntılar…

Ankaraspor – 24 Erzincanspor Maçı Ne Vakit?

TFF 2. Lig’in 19. haftasında Ankaraspor kendi alanında bugün 24 Erzincanspor’u konuk ediyor. Şiddetli müsabakanın 18 Aralık Pazar günü Ankara’da oynanacak. Aşağıda ise canlı yayın görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Ankaraspor – 24 Erzincanspor Maçını Canlı İzle (YAYIN)

Ankaraspor – 24 Erzincanspor Maçı Saat Kaçta ve Hangi Kanalda?

Ankaraspor – 24 Erzincanspor içinde oynanacak olan şiddetli müsabakanın başlama saati 14.00’da olacak. Ankara Stadyumu’nda oynanacak olan müsabaka Fuchs Sports üzerinden canlı olarak yayınlacak. Ayrıyeten maçı AJANSSPOR MAÇ MERKEZİ sekmesinden de canlı olarak takip edebilirsiniz.

Fuchs Sports nasıl indirilir?

PC için FuchsSports TR Indirmek için: Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve var iseyılan Google Play hesabınız yahut Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama ortasında arama çubuğunu bulun ve “FuchsSports TR ” yazın. Adım 3: FuchsSports TR uygulaması’nı tıklatın ve yükleme sürecini başlatın.

MAÇI CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ