Galatasaray’dan gönderilen Marc Gonzalo: Terim İspanya’da Torrent’ten epeyce tanınıyor

senbilirsin

New member
Galatasaray’da Domenec Torrent’in grubunda tercüman olarak yer alan Marc Goncalo Martinez toplumsal medya üzerinde Galatasaray alehine yaptığı paylaşımlardan ötürü nazaranvden alınmıştı.

İspanya’da Fatih Terim daha epey tanınıyor

TV100 Var Odası programına katılan Marc Gonzalo Martinez Galatasaray taraftarından bir kere daha özür dilerken “İspanya’da daha epeyce Fatih Terim mi tanınıyor yoksa Torrent mi” sorusuna ‘Fatih Terim’ karşılığını verdi.

Torrent hakikat vakitte gelmedi

Gonzalo “Torrent gerçek teknik yönetici olabilir ancak ben hakikat vakit olduğunu düşünmüyorum. Galatasaray’ın durumu beni şaşırtmıyor. Yalnızca üç gün çalıştım Torrent’le fakat disiplinli görünüyordu. Galatasaray’ın Türkçe bilen ve ligi bilen birine muhtaçlık vardı.

Alparslan Öztürk olayına şaşırmadım

Alparslan Öztürk’ü de tanıyorum. Hocaya dedim ki “Alparslan bana nazaran gerçek durumda oynamıyor” tanımıyordu kimseyi. Alparslan kimi vakit öfkeli oluyor maçlarda da antrenmanlarda da. Kimi futbolcularla hoş konuşmak lazım yüzde yüzünü veriyor. Alparslanla dikkatli olmak gerekiyor demiştim. daha sonra oyuncunun soyunma odasından kovulduğunu duydum. Hiç şaşırmadım” tabirlerini kullandı.