Güntekin Onay ekran fotoğrafı paylaştı! Acun Ilıcalı’yı bir daha kızdıracak

senbilirsin

New member
Daha evvel Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda maç izlerken sorun yaşadığını belirten Güntekin Onay, Ilıcalı’yı kızdırmıştı. Onay, yaptığı son paylaşımda bir daha maç izleyemediğini vurgulayarak toplumsal medyadan ekran imajı paylaştı ve “Acun dostum kızıyor da şu an maçı izleyemiyorum Exxen’de” dedi.

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 çeşidi başladı. Exxen platformundan yayınlanan müsabakaları izleyemediğini belirten beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay yaptığı paylaşımla Acun Ilıcalı’ya göndermede bulundu.

“Acun dostum kızıyor da şu an maç izleyemiyorum”

Güntekin Onay maçın açılmadığı ekran imajını toplumsal medyadan paylaşırken, “Acun dostum kızıyor da şu an maçı izleyemiyorum. Exxen’de. Birinci yarıyı seyrettim , ikinci yarı yayın yok.” sözlerini kullandı.

Acun dostum kızıyor da şu an maçı izleyemiyorum. Exxen'de. İlk yarıyı seyrettim , ikinci yarı yayın yok. pic.twitter.com/gjJvyVnK97

— Güntekin Onay (@guntekin_resmi) February 15, 2022

Daha evvel de tartışmışlardı

Güntekin Onay daha evvel de Exxen’e üye olamadığını belirterek sitem etmişti. Onay toplumsal medyadan paylaştığı bildirisinde “Exxen’e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300’a ileti attım. Fiyat ödendi, bu kere de şifre gelmedi. 19:45 maçlarına yetişemedim. 22:00 için umudum devam ediyor!” demişti.

“Teknik problemimi şahsi algılamasına şaşırdım”

Güntekin Onay ise çabucak sonrasında yaptığı paylaşımla Acun Ilıcalı’nın sıkıntıyı şahsileştirmesine şaşırdığını belirterek, Exxen ile ilgili yaşadığı sorunun halledildiğini duyurarak, “Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum bedelli dostum Acun Ilıcal’nın Exxen ile ilgili yaşanan teknik meselemi şahsi algılamasına şaşırdım. Bu kadar emek ve büyük yatırım var. Farkındalık olsun ki bunlar yaşanmasın. Arkadaşlar aradı, sağ olsunlar. Halloldu.” sözlerini kullanmıştı.