Kayserisporlu İbrahim Akdağ’dan 6 açıklaması: Ben uzatmaları gösterdim!

senbilirsin

New member
Bu akşam oynanan Galatasaray-Kayserispor maçında Kayserisporlu futbolcu İbrahim Akdağ, son anlarından oyundan alınırken sarı kırmızılı tribünlere “6” işareti yapınca ortalık karıştı. Akdağ’ın bu hareketi daha sonrası gerginlik yaşanırken Galatasaraylı savunmacı Semih Kaya sert reaksiyon göstererek oyuncunun üstüne yürüdü.

6 işaretinde uzatmaları gösterdim

NEF Stadını karıştıran 6 işaretini yapan Kayserisporlu futbolcu İbrahim Akdağ TV100 ekranlarında yayınlanan VAR Odasına yazılı bir açıklama yaptı. Akdağ “Galatasaray taraftarı yavaş çıkmama reaksiyon gösterdi. Ben de taraftara ‘Maç aslına bakarsan 6 dakika uzayacak.’ demek için elimle 6 işareti yaptım. Semih Kaya olayı yanlış anladı. hiç bir biçimde gönderme yapmadım. Ben Kayserispor’un oyuncusuyum. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim” sözlerini kullandı.

Berna Gözbaşı Oğuz Altay’a reaksiyon gösterdi

VAR Odası programının yorumcusu Oğuz Altay ise İbrahim Akdağ’ın açıklamalarını inanmadığını ve palavra dediğini söz etti. Altay’ın bu yorumunun akabinde Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı “Oyuncuma yalancı diyemezsiniz maksat göstermeyin” diyerek Altay’ı özür dilemeye çağırdı.