Lider Güder’den Sökmen’e iyi olsun ziyareti

pandomim

New member
BATTALGAZİ, MALATYA (İHA) – Battalgazi Belediye Lideri Osman Güder, Malatya Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğü nazaranvine atanan Galip Sökmen’e “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirerek, yeni bakılırsavinin kendisine ve Malatya’ya iyi olması temennisinde bulundu.

Battalgazi Belediye Lideri Osman Güder, AK Parti Battalgazi İlçe Lideri Basri Kahveci ve Battalgazi Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde T.C. Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü vazifesinden Malatya Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğü nazaranvine atanan Galip Sökmen’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Vilayet Müdürü Sökmen ile bir süre sohbet eden Lider Güder, yeni misyonunun kendisine ve Malatya’ya güzel olması temennisinde bulundu.

“Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyet lisana getiren Malatya Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürü Galip Sökmen, “Ülkemizin güzide kentlerinden, dört dörtlük insanların yaşadığı kayısı diyarı Malatya’da yeni misyonumuzun başındayız. Battalgazi Belediye Liderimiz Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Lideri Basri Kahveci’nin bizleri ziyareti ile keyifli olduk. İnşallah bu hoş vilayetimizde çalınmadık kapı bırakmayacağız. En büyük paydaşlarımız ise belediyeler olacak. Eksik kaldığımız noktalardan belediyelerimizden dayanak alacağız. Bu takviyelerle hizmeti daha üstlere taşıyacağız. Bakanlığımızın Bayan Statüsü Genel Müdürlüğünden bir yetkilimiz buradaydı. Daima bir arada Battalgazi’nin Kalbi Bayan Kooperatifini ziyaret ettik. Çok başarılı işlere imza atıldığına şahitlik ettik. Liderlerimizin nazik ziyaretlerinden dolayı şahsım ve kurumum ismine teşekkürlerimi sunuyorum” sözlerini kullandı.

Vilayet Müdürü Sökmen’e bakılırsavinde muvaffakiyet dileyen AK Parti Battalgazi İlçe Lideri Basri Kahveci, “Hükümetimizin toplumsal projelerini muhtaçlık sahibi vatandaşlarımıza ulaştıran müdürlüğümüze yeni atanan Galip Sökmen’e güzel olsun ziyareti gerçekleştirdik” formunda konuştu.

“İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza birlikte ulaşacağız”

Lider Güder, Vilayet Müdürü Sökmen’e göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, şunları söylemiş oldu:

“Malatya Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğüne atanan Galip Sökmen müdürümüzü evvela güzel geldin diyor, misyonunda muvaffakiyetler diliyorum. Hükümetimiz, son 20 yıldır gereksinim sahibi vatandaşlara ulaşma noktasında büyük gayret sarf ediyor. Bunu da bilhassa Aile ve Toplumsal Hizmetler Müdürlükleri üzerinden gerçekleştiriyor. Devlet olarak hükümet olarak ve mahallî idareler olarak gereksinim sahibi vatandaşlarımıza bakmakla yükümlüyüz. Bilhassa pandemi devrinde Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığımız üzerinden Battalgazi’de 55 bin ailemize ulaştık. Şuanda çalışmalar hala devam ediyor. 2022 yılı bütçesinde toplumsal yardımlara epeyce önemli bir bütçe ayrılmış durumda. Cumhuriyet tarihinin en yüksek bütçesi diyebiliriz. Hükümetimiz bu tarafıyla epey başarılı çalışmalara imza atıyor. Malatya ve Battalgazi geneline de bu çalışmaları yansıtmış olduk. vazifesine yeni atanan müdürümüze muvaffakiyetler diliyorum. Misafirperverliğinden ötürü de teşekkür ediyorum. İnşallah muhtaçlık sahi vatandaşlarımıza bir arada ulaşıp, hoş işlere imza atacağız.” – MALATYA

İhlas Haber Ajansı – Lokal

Osman Güder, Battalgazi, AK Parti, Malatya, Mahallî, Haberler