Lider Sadıkoğlu: “Muhasebeciler resmi kurumlarla ortamızda köprü bakılırsavi görüyor”

pandomim

New member
MALATYA (İHA) – Muhasebeciler Haftası ötürüsıyla Malatya Özgür Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret eden Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Lideri Oğuzhan Cet Sadıkoğlu, muhasebecilerin işletmelerle resmi kurumlar içinde köprü misyonu gördüğünü söylemiş oldu.

MTSO Lideri Oğuzhan Cet Sadıkoğlu ve MTSO idare konseyi üyeleri, 1-7 Mart Muhasebeciler Haftası ötürüsıyla Malatya Hür Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.

Oda Lideri Serdar Böke’nin ve tüm muhasebeci ve mali müşavirlerin haftasını kutlayan Lider Sadıkoğlu, “Muhasebeci ve mali müşavirler işletmelerimizle resmi kurumları içindeki köprümüzdür. İktisadın ortasında yer alan sanayicimizin, tüccarımızın, esnafımızın yükünü muhasebeciler çekmekte. İş insanları olarak yapmış olduğumuz çalışmaların devletle iltisağını sağlayan muhasebeciler kıymetli işlere imza atıyor. Malatya TSO olarak, muhasebeciler odasının ve muhasebecilerin kıymetli olduğunu her platformda lisana getiriyoruz. Oda binamızda yaptığımız yeni düzenlemeyle birlikte üyelerimizin süreçleri için odamıza gelen muhasebecileri için özel bir ortam sağladık. Muhasebeciler Odasına bu biçimde bir kelam vermiştik, kelamımızı de yerine getirmiş olduk. Ben bir sefer daha Muhasebeciler Haftası ötürüsıyla tüm muhasebecilerimizin haftalarını kutluyorum” dedi.

“Malatya TSO, kentimizin en büyük STK’sı”

Malatya Özgür Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Lideri Serdar Böke de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtip, “Her sene 1-7 Mart tarihleri içinde kutlanan muhasebeciler haftasının bir maksadı var. Mali Müşavirlik ve Muhasebecilik mesleğinin toplumun tüm kısmında tanıtılması ve iktisada kattığı pahanın farkındalığının yaratılmasıdır. Bizler için kıymetli olan bu haftada Malatya’mızın en büyük STK’sı olan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın kıymetli lideri ve idare heyetine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

Ziyarette, MTSO Meclis Lider Vekili Hakan Er, MTSO İdare Konseyi Üyesi Ömer Dinç, MTSO Meclis Divan Üyesi Ayhan Altunok, MTSO Meclis Üyeleri Oğuz Alkan ve Mikail İkiz, Malatya TSO Bayan Teşebbüsçüler Konseyi Lideri Hilal Acı ve Bayan Teşebbüsçüler Konseyi Üyesi Beyhan Karadağ yer aldı. – MALATYA

İhlas Haber Ajansı – İktisat