Miha Zajc, Trabzonspor maçı daha sonrası konuştu

senbilirsin

New member
AJANSSPOR – HABER

Spor Toto Muhteşem Lig’de 28. haftanın en kıymetli maçında Fenerbahçe ile Trabzonspor 1-1 birliktee kaldı. Trabzonspor en yakın rakibine 15 puan farkla liderliğini sürdürürken Fenerbahçe, ligde rakibine meskeninde yenilmeme serisini 25 maça çıkardı.

Miha Zajc: “10 kişi kaldık, oyun değişti”

Fenerbahçe’nin Trabzonspor ile alanında 1-1 birliktee kaldığı maçta grubunun tek golünü kaydeden Miha Zajc çabayı kıymetlendirdi.

Kırmızı karta kadar oyunu domine ettiklerini belirten Zajc, “Kırmızı karta kadar 20 dakikalık kısmı domine ettik. daha sonra 10 kişi kaldık, oyun değişti. Uygun savaştığımızı düşünüyorum. Bu beraberliği sergilersek sonuna kadar savaşabiliriz.” dedi.

“Kaybetmemek bizim için önemliydi”

10 kişi uğraş ettiklerini hatırlatan Zajc, “Tabii ki gol attığınızda keyifli hissedersiniz. Ekip ismine da yeterli bir gol olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bugün kaybetmemek bizim için değerliydi. Grup açısından 10 kişi uygun bir gayretti.” diye konuştu.

Bright Osayi-Samuel: “Ofansif oynamak benim için daha zevkli “

Müsabaka daha sonrasında soruları yanıtlayan Bright Osayi-Samuel ise oynadığı bölge ile ilgili olarak gelen soruya, “Tabii ki ofansif oynamak benim için daha zevkli lakin bu durumumdan da, kadroma katkı verebildiğim için de memnunum” dedi.

“Golü de yedik ancak karakter gösterdik”

“Maça güzel başladık. Hocamız da birinci 20 dakika baskınının fazlaca kıymetli olduğunu söylemiş oldu” diyen Osayi, “Kırmızı kart hakkında konuşmak istemiyorum. Alanda kalmak ve gol yememek istedik. Golü de yedik lakin karakter gösterdik. Muhakkak kazanabilirdik” tabirlerini kullandı.