MÜSİAD’dan Albayrak’a ziyaret

Ethereum

New member
MÜSİAD Genel Lideri Mahmut Asmalı, Albayrak Grubu’nu ziyaret etti. Albayrak Kümesi İdare Şurası Lideri Ahmet Albayrak, İdare Şurası Başkanvekili Nuri Albayrak, İdare Heyeti Üyesi Mustafa Albayrak ve Üst Seviye Yöneticisi (CEO)Ömer Bolat tarafınca ağırlanan MÜSİAD Lideri Asmalı, küme şirketlerinin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ziyarette MÜSİAD Genel Lider Yardımcısı Davut Altunbaş da hazır bulundu.

Mahmut Asmalı-Ahmet Albayrak

YERLİ ÜRETİMLE İKTİSADA BÜYÜK KATKI VERİYOR

Lider Asmalı, Türkiye’nin esaslı yapılarından olan Albayrak Grubu’nun, 1952 yılından bu yana gerçekleştirdiği çalışmalar ve her devirde sergilediği ulusal ve yerli üretim stratejisiyle ülke iktisadına kıymetli katkı sağladığını söylemiş oldu. Asmalı, “Makine ve savunma sanayiinden ziraî üretime, inşaat ve lojistikten dokumacılık alanındaki çalışmalara biroldukca kesimde üretim ve yatırımın ana aktörleri içinde bulunan Albayrak Kümesi, sürdürdüğü sorumlu yayıncılık faaliyetleri ile de gündem oluşturan çalışmalar ortaya koyuyor” dedi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE İDEAİLİNİN HAMİSİ

Albayrak Grubu’nun, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde ortaya koyduğu uğraş ile ulusal duruşunu bir kere daha ilan ettiğine dikkat çeken Asmalı, “Özellikle son periyotta savunma sanayiinde hayata geçirdiği vizyoner projelerle isminden kelam ettirdi. Bu vesileyle aydınlık yarınlarımız için şehadete yürüyen Mustafa Cambaz kardeşimizi de rahmetle anıyor, kuvvetli Türkiye ülküsünde birlikte yürüdüğümüz Albayrak Grubu’na çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.