Okullardaki akıllı telefon yasağının üzerinizde nasıl bir etkisi var?

senbilirsin

New member
Salı günü Kaliforniya Valisi Gavin Newsom, akıllı telefonların okullarda yasaklanmasını destekleyen eyaletteki son siyasetçi oldu ve sınıfta bu tür kullanımın kısıtlanması yönünde iki partinin de giderek büyüyen çağrısına katıldı.

Benzer kısıtlamalar Florida ve Indiana'da da eyalet çapında zaten mevcut. Başka yerlerde, bireysel okul bölgeleri veya okullar kendi önlemlerini benimsemiştir. Ve bunu daha fazlası da takip edebilir: New York Valisi Kathy Hochul, gelecek yıl benzer bir yasak talebinde bulunacağını duyurdu.

Bu düzenlemenin öğrenciler, veliler ve öğretmenler açısından ne anlama geldiğini daha iyi anlamak istiyoruz. Yasak sınıfta nasıl uygulanıyor ve yaptırım nasıl? Sınıfta bir şey değişti mi?

Bu tür bir yasağın halihazırda geçerli olduğu bölgelerdeki insanlardan geri bildirim almayı özellikle önemsiyoruz.

Daha fazlasını öğrenmek için size geri dönmeden yanıtınızın hiçbir bölümünü yayınlamayacağız. İletişim bilgileriniz Times haber odası dışında paylaşılmayacak veya sizinle iletişim kurmak dışında herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır.


Öğrenciyseniz lütfen bu formu yalnızca 14 yaşında veya daha büyükseniz doldurun. 14 ila 17 yaşları arasındaysanız, bir muhabir sizinle daha fazla konuşmadan önce ebeveyniniz veya vasinizle iletişime geçmenizi isteyecektir.