Rizespor Lideri Tahir Kıran: “Fenerbahçe bize 1 bardak çay vermedi”

senbilirsin

New member
Spor Toto Harika Lig’in 27. haftasında Galatasaray, Çaykur Rizespor’u konuk edecek. Bu maç öncesinde Çaykur Rizespor Lideri Tahir Kıran VAR Odası programına bağlandı ve açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe bir bardak çay bile ikram etmedi

Çaykur Rizespor Lideri Tahir Kıran: “Fenerbahçe maçına geldik. Bize bir bardak çay bile ikram etmediler. Ne yazık ki Galatasaray topluluğunda da bu biçimde olacak muhtemelen. Beşiktaş maçında Ahmet Işık Çebi liderimiz epeyce yeterli ağırladı. Ortadaki farkı anlatıyorum.

Burak Elmas o şahısları kulüpten temizledi

Galatasaray Lideri Burak Elmas’la Oğulcan Çağlayan konusunda çok hoş oturduk, konuştuk ve anlaştık. İş tam kağıda dökülecekken kimileri bu muahedeyi bozdu. Burak Elmas vakit içinde o şahısları kulüpten temizledi

Galatasaray bize Hoşgeldiniz demedi

Bu saate kadar ne yazık ki Galatasaray topluluğundan bir kişi arayıp da ‘Hoş geldiniz. Bir isteğiniz var mı?’ demedi. Bunlara yalnızca üzülüyoruz. Ben ve Anadolu kulüpleri liderleri her vakit en hoş biçimde ağırlar.

Hakem Ümit Öztürk’e sonuna kadar güveniyorum

Kan davası üzere bu maçı bir yerlere taşımanın manası yok. Bizim için olağan bir lig maçı. Yarın ki maçta tek istediğimiz hakem neticeyi belirlediği maç olmasın. Hak eden kazansın. Hakem Ümit Öztürk’e sonuna kadar güveniyorum. Türkiye’de Fatih Terim’le fotoğrafı olan bir sürü adam bulursunuz. Yarın hakemin konuşulmayacağına eminim.Yarın akşam alana, ‘Stop War’ pankartıyla çıkacağız

‘İntikam hoş bir şey paylaşımı’

Benim tahminen öbür bir düşmanım var, onunla olan işimi halletmişim… Instagram’da yaptığım her paylaşım Galatasaray’la mı ilgili? Benim Galatasaray’la bir derdim yok. Galatasaray’ın, Rizespor maçını nasıl kazandığını tüm dünya gördü. Buna karşın ben tek bir söz konuşmadım ve tebrik ettim

Gedson Fernandes yeterli bir profesyonel

Gedson yarın çıkıp oynayacak. Güzel bir futbolcu güzel de bir insan. Kendi oynadığı üzere yanındakini de oynatan bir oyuncu. Altay maçında rekor kırdı biliyorsunuz. Etkilenmeyecektir.

Rizespor pankartı

Ben Çaykur Rizespor taraftarlarına sesleniyorum. Lütfen ortamı gerecek hareketlerden kaçının. Biz oraya geleceğiz maçımızı yapıp döneceğiz” sözlerini kullandı.